دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

فروش آنلاین گوسفند زنده و مزایای آن را بهتر بشناسید

فروش آنلاین گوسفند زنده و مزایای آن را بهتر بشناسید

فروش آنلاین گوسفند زنده

این مقاله با هدف معرفی و تشریح فرآیند فروش دام زنده و مزایای این روش، ارائه شده است. اگر به دنبال بهترین و ساده ترین راه برای خرید انواع دام از قبیل گاو، گوسفند و بز هستید، مطالعه این مطلب را از دست ندهید. همچنین شما میتوانید جهت تهیه دام از مراکز فروش دام زنده در کرج و تهران درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما انجام دهید.

https://damdarighaem.com/wp-content/uploads/2018/08/goosfandzendeh11.jpg

خرید دام زنده

خرید دام زنده با اهداف مختلفی صورت می گیرد. برخی افراد قصد پرورش این حیوانات را داشته و جنبه های اقتصادی این کار، آنها را به سمت خرید هدایت می کند. بخش قابل توجهی از افراد نیز، دام زنده را بابت انجام قربانی خریداری می کنند. بسیاری از مراسم های سنتی، مناسبتی، زیارتی و مذهبی در ایران با قربانی کردن کامل می شوند. عروسی، حج تمتع، تولد فرزند، نذری و …، از جمله این موارد هستند. به همین دلیل خرید دام زنده یکی از نیاز های افراد جامعه است و روز به روز گسترده تر می شود.

 

خرید حضوری دام زنده

خرید دام زنده حضوری با مراجعه به مراکز عرضه دام زنده در حاشیه شهر و یا دامداری های خارج از شهر انجام می شود. متقاضیانی که این نوع خرید را برای تامین دام خود انتخاب می کنند، با مشکلات عدیده ای روبرو می شوند. از جمله این مشکلات، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

صرف وقت زیاد برای رفت و بازگشت به مراکز حضوری عرضه دام زنده که اغلب در حاشیه شهر قرار دارند.

مسافت طی شده برای رسیدن به این مراکز تقریباً بالاست. به همین دلیل دسترسی به این مکان ها به صرف هزینه بالایی نیاز دارد؛ ضمن اینکه هزینه مسیر برگشت به دلیل همراه داشتن دام زنده، بیشتر خواهد شد.

همه دام های عرضه شده در این مراکز به صورت اصولی تحت نظر دامپزشک نیستند و ممکن است در بین آنها موارد بیمار نیز وجود داشته باشد. به عبارتی در این نوع خرید، اطمینان کافی بابت سلامت همه دام ها وجود ندارد.

قانون مشخصی برای قیمت گذاری دام در این مراکز وجود ندارد و ممکن است خریدار با قیمت بالاتر از نرخ مصوب مواجه شود.

فروش آنلاین گوسفند زنده

فروش آنلاین و دریافت قیمت گوسفند زنده، شیوه ای نو در دامداری اینترنتی است که طی آن هر گونه دام بدون مراجعه حضوری عرضه می شود. مراکز مختلفی در این زمینه فعالیت خود را آغاز نموده و شهروندان را برای دستیابی به خرید آسان، یاری می کنند.

 

نحوه خرید آنلاین دام زنده به این شیوه است که متقاضیان به سایت های ارائه کننده این خدمات مراجعه نموده و ویژگی های مدنظر خود را با کارشناسان مربوطه در میان می گذارند. پل ارتباطی بین فروشندگان اینترنتی و خریداران، شماره های تماس ثبت شده در سایت ها است. پس از ثبت درخواست، فاکتور صادر شده و محصول مورد نظر در اسرع وقت به شما تحویل داده می شود. مزایای این روش عبارتند از:

https://damdarighaem.com/wp-content/uploads/2018/08/goosfandzendeh22.jpg

دام زنده، بدون اتلاف وقت و هزینه حمل و نقل و فقط در چند دقیقه خریداری می شود.

علاوه بر این خریدار در این روش آزادی عمل بیشتری دارد و می تواند بر اساس بودجه خود، انواع نژادها را با وزن های مختلف انتخاب کند.

مهم ترین ویژگی مثبت خرید آنلاین دام زنده، سلامت دام های عرضه شده توسط این مراکز است؛ به همین دلیل متقاضی می تواند با آسودگی خاطر بیشتری اقدام به خرید کند. البته باید قبل از خرید به مجوزها و تاییدیه های کسب شده توسط آنها توجه کامل داشت.

دیدگاهتان را بنویسید